VISA ARKIV & KATEGORIER   |   SÖK

Colour it up

Hej finaste ni!

Tusen tack för goa kommentarer de senaste dagarna, hoppas ni förstår hur glad jag blir när ni tar er tiden att skriva några rader? Bara sådär? Love it! Jag har haft fel på min statistik nu under sommaren så jag har gått och trott att ni har övergett mig, men så var ju inte fallet. Statistiken fungerar igen och ni kanske har lättare att kommentera nu när det inte är sommar längre och man mest snabbläser bloggar i farten på mobilen. Jag själv är värdelös på att kommentera bloggar nuförtiden men ska också försöka bättra mig. Vet ju hur trevligt det är att ha en dialog med de som finns på andra sidan!

Men hörrni, idag behöver jag er hjälp! Kan inte riktigt lyssna på någon musik… Skulle behöva en HAPPYLIST på min spotify… Kan ni inte skriva era absolut gladaste låtar så ska jag sammanställa den listan? Kanske är fler än jag som är i behov av en sådan?

 

20130820-085246.jpg

20130820-085219.jpg

Haha ja jag är så sliten som jag ser ut… Försöker kompensera med rosa läppstift, färgglada byxor och glittrig tröja! Funkar faktiskt lite 🙂

Puss


Kommentarer